ЛЯЛЬКОВЕ ДИВО

Пані та панове,

Мені особливо приємно презентувати Вашій увазі проект «Лялькове диво» – серію виставок художніх ляльок, живопису та графіки.

Мистецтво ляльок має дивну особливість, ніби художники лялькарі час від часу зазирають у паралельні світи. Там своя історія, інша дійсність, свій плин часу. Але це таємне буття – митці виводять у нашу складну реальність. Лялька завжди існує на перетині простору й часу, на межі живого і не живого, і лялькарі репрезентують фрагменти, цих ідеальних світів, у своїх творах.

Для нас в цьому проекті найголовнішим є те, що мистецтво художньої ляльки не зникає у небутті, а завдяки чудовим дивакам, які залишаючись художниками, не втрачають «зачудованості» і дивлячись у майбутнє створюють диво ляльки, та «Лялькове диво»!

Учасники проекту «Лялькове диво», беруть участь у численних українських та міжнародних виставках, зокрема: «Модна лялька» (Київ), виставках авторських ляльок у Мюнстері (Німеччина) «Лялькова весна», у Ризі (Латвійська Республіка) «ФЕСТИВАЛЬ ПРОФЕСІЙНОГО МИСТЕЦТВА ЛЯЛЬОК ЄВРОПИ», Празі (Чеська Республіка) «Doll Prague», NIADA (США), «2017 Blanc de Chine International Ceramic Art Award (ICAA)» (Франція), Осінній Салон у Парижі (Франція), Бієнале сучасного мистецтва у Флоренції (Італія). Твори зберігаються в приватних збірках світу.